OROFLUIDO - zlato na vlasy

Elixír Orofluido

Elixír Orofluido
Další informace: Přípravek Orofluido je inspirován rituály krásy přežívajícími díky prastarým tradicím. Berberské ženy žijící v Maroku nás učí chránit a ošetřovat své vlasy cenným arganovým olejem. Kleopatra, egyptská královna a dodnes symbol svůdnosti, uchovávala mezi tajemstvími své ...

Šampon Orofluido

Šampon Orofluido
Další informace: Šamponová lázeň díky svému složení jemně čistí vlasy, vyživuje a hydratuje. Předpřipraví vlasy na následné ošetření. Vlasy jsou po umytí pevné a hebké. Je určen pro všechny tipy vlasů.

Condicioner Orofluido

Condicioner Orofluido
Další informace: Balzám jemně hydratuje a vyživí vlasové vlákno, uzavírá a uhlazuje vlasovou kutikulu. Chrání vlasy vůči vnějším vlivům a dodává přirozený lesk. Je určen pro jemně až středně narušené vlasy a pro vlasy velmi křehké a jemné.

Maska Orofluido

Maska Orofluido
Další informace: Maska hloubkové rekonstruuje, vyživuje, hydratuje a chrání vlasy vůči vnějším vlivům. Je určena pro středně až silně narušené vlasy. Dodává vlasům lesk, hebkost a pevnost.

Shine Orofluido

Shine Orofluido
Další informace: Objevte nový lesk krásy pro vaše vlasy. Zkusit znamená věřit. Objevte lesk krásy ve spreji Orofluido, který dodá lesk, čiré zlato a výjimečnou hebkost a kontrolu. Docílíte instantní, zářivý a smyslný vzhled. Lehká a hedvábná textura tekutého zlata se rychle vstřebává do vlasů a...